Własna strona internetowa na WordPressie

WordPress to ewidentnie jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) na świecie. Jest to otwarte oprogramowanie, czyli takie, które jest bezpłatnie dostępne w sieci. Dzięki niemu mamy nie tylko możliwość stworzenia świetnej strony www, ale także jej samodzielnej prostej administracji, albo chociażby wrzucaniu aktualności. Dodatkowo po zainstalowaniu pakietu mamy do dyspozycji mnóstwo darmowych szablonów i wtyczek dzięki, którym w łatwy sposób możemy wprowadzać zmiany i ulepszenia na stronie.

Zalety WordPress

ŁATWY W OBSŁUDZE
Nie trzeba być programistą, żeby z powodzeniem pracować na WordPressie. Zarządzanie zawartością strony internetowej lub zmiany w treści są dziecinnie łatwe i dostosowane tak aby jak najbardziej ułatwić użytkownikowi wszelkie zmiany.

PRZYJAZNY DLA WYSZUKIWAREK

Dzięki temu pozycjonowanie naszej strony jest o wiele prostsze i skuteczniejsze. Co za tym idzie nasza strona www zyskuję wyższą pozycję w wyszukiwarce Google. Tym samym więcej klientów odwiedza naszą stronę.

WTYCZKI DO WSZYSTKIEGO

Wtyczki zapewniająca ochronę przed spamem, wtyczki społecznościowe, wtyczki do newsletterów. Na każdy kłopot znajdzie się wtyczka. WordPress posiada dziesiątki wtyczek dzięki, którym dostosowujemy stronę do naszych potrzeb.

SZABLONY STRON WWW

Szablony stron dotyczą tego jak twoja strona wygląda graficznie. Takich „skórek” darmowych jak i płatnych jest cała masa. Wystarczy dostosować wybrany szablon do swoich potrzeb.

ZMIANA ADMINISTRATORA

Osoba, która stawiała stronę już się nią nie zajmuję. Bez problemu możesz sam administrować swoją stronę. Jeśli nie, żaden problem. Jest wiele osób, które pracuje właśnie na wordpresie. Z łatwością znajdziesz kogoś kompetentnego do pomocy.

Mam nadzieję, że pomogłam Wam choć trochę i przybliżyłam temat WordPressa na tyle by zachęcić Was do jego bliższego poznania. 

>>> SPRAWDŹ NASZ CENNIK STRON WWW